Polici nga Pogradeci kontrollon Ramën në Boston (FOTO)

Edi Rama dhe polici shqiptar në Boston
Sapo ka zbritur në aeroportin e Bostonit, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është takuar me Mirin, një shqiptar nga Pogradeci që shërben në radhët e policisë amerikane.

Menjëherë pasi janë prezantuar, kryeministri ka bërë një foto me të dhe e ka postuar në Facebook e Twitter duke e shoqëruar me diçiturën: "Me Mirin, polici amerikan nga Pogradeci qe sapo kontrolloi pasaporten time ne aeroportin e Bostonit:-)". /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori