Polici ndjek një person nga Elbasani, e qëllon me gurë (VIDEO)
Këto pamje janë regjistruar nga një kamera sigurie në qytetin e Elbasanit, teksa shihet një punonjës policie që ndjek një djalë të ri.

Sa komike aq edhe tragjike se çfarë mjetesh përdor polici për të ndaluar personin, që nuk dihet se për çfarë e ndiqte.

Siç duket në video, punonjës i policisë e qëllon me gurë, dhe me të njëjtën mënyrë ia kthen edhe i riu./Albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori