Poliçan, masakrohet me sëpatë trupi i pajetë i vrasësit
Nuk gjejnë rehat edhe pas vdekjes. Kjo ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Poliçan ku Gëzim Dervishi ka qëlluar për vdekje Vladimir Gurin dhe më pas ka vrarë veten, me pretekstin se Guri kishte marrëdhënie me bashkëshorten e tij.

Por krimi nuk mbaron me kaq. Me të marrë vesh lajmin të afërmit e Vladimir Gurit kanë shkaur në vendin e krimit dhe të irrituar nga ngjarja kanë masakruar me sëpatë trupin e të ndjerit Gëzim Dervishi.

Sipas policisë, familjarët e viktimës kanë kërcënuar me jetë edhe të afërmit e autorit të krimit. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2012, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori