"Po zhdukën dëshmitarët e Tahirit!" Reagon Berisha
Ish-kryeministri Berisha ka publikuar pak më parë mesazhin e një qytetari nga Vlora në lidhje me vrasjen e dy personave gjatë ditës së djeshme atje.

Sipas Berishës, tashmë ka filluar eleminimi i dëshmitarëve të përgjimeve të Habilajve ku përmendej edhe Tahiri.

Mesazhi i publikuar nga Berisha
"Njeri nga te vraret ne Vlore, ai qe ishte edhe i zoti i makines, ka qene pjese e pergjimeve te droges mes oficereve te policise dhe grupit te habilajve. Fakti qe po nxitojne te permendin faktin se i plagosuri ka qene ne banden e Gaxhait ne 1997, sherben per te mbuluar ndoshta shkakun e vertete, dmth qe po hiqen qafe deshmitaret.

Shtuar më 18/02/2019, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori