Po udhëtonte me motorr, turisti përfundon në lumin Kir
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prekal-Kir, Shkodër.

Një turist zviceran ka dalë nga rruga teksa po udhëtonte me motorr dhe ka rënë disa metra poshtë shtratitlumit Kir.

Si pasojë e aksidentit ai ka marrë disa plagë dhe po transpotohet në spitalin e Shkodrës.

Shtuar më 09/10/2019, ora 21:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori