"Po të jesh 2 metra, nuk je hajdut", Sonila Meço ironizon keq Edi Ramën
"Ke parë ndonjëherë hajdut 2 metra ti? Ke parë të kapet ndonjë hajdut 2 metra? Nuk ka, ta harrosh".

Pas kësaj deklarate gati të cuditshme nga kryeministri Rama, ka reaguar plot ironi gazetarja Sonila Meco.

Me nota të forta humori dhe ironie, Meco shprehet se, "me pak pondetaka përjashtohem nga të supozuarit 'hajdute'".

"Sepse jam modeste, ndaj nuk po shprehem mbi shtatlartësinë time dhe përpjestimin e zhdrejtë tashmë të vërtetuar me "vjedhjen" e parasë publike.

Për transparencë jam vërtet 180 cm, por më thuhet masivisht se ngjaj 2 metra e pak, ose…ose me pak pondetaka përjashtohem nga të supozuarit 'hajdute'", shkruan Meço në postimin e saj. /albeu.com/

Shtuar më 19/10/2020, ora 22:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori