Po ndiznin sobën e drurit me benzinë, shpërthen bidoni e digjen 3 shtetas në lokal
Një incident që mund të kishte fat tragjik ka ndodhur minuta më parë në Gramsh.

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit të një bidoni më benzinë ndërkohë që po ndiznin sobën e drurit në një lokal.

Të plagosurit kanë marrë plagë të shumta dhe një prej tyre është më rëndë.

Të tre janë dërguar me urgjencë në repartin e djegieve në QSUT.

Gramsh/ Informacion paraprak

Nē fshatin Gramsh, në një lokal duke ndezur sobën e drurit, u ka shpërthyer bidoni me benzinë, si pasojë kanë mbetur të plagosur shtetasit: A.H., 45 vjeç, A.P., 48 vjeç, dhe E.H., 28 vjeç, të cilët janë transportuar në Spitalin e Tiranës për një mjekim më të specializuar, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2020, ora 20:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori