Po kthehej nga pushimet, arrestohet i shumëkërkuari shqiptar
Policia e Igumenicës ka arrestuar sot të shumëkërkuarin shqiptar Edmond Bego, 48-vjeç.

Bego po kthehej nga pushimet ne Korfuz dhe permes Igumenices do të kalonte për në Shqiperi.

Bego kishte nderruar emrin ne pasaporte ne Mond Bega dhe me kete emer kishte kaluar nga Shqiperia ne Korfuz.

Edmond Bego rezulton i kerkuar nga autoritetet italiane per pjesemarrje ne organizate kriminale per trafik kokaine dhe heroine./albeu.com/
Shtuar më 18/08/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori