Po këndon, ndiqni LIVE Eugent Bushpepën (VIDEO)
Eugent Bushpepa sapo ka nisur interpretimin në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut.

Ai është pritur që në filim plot duartrokitje nga publiku, të cilët edhe në sondazhe kanë shpehur pëlqimin për këngëtarin e talentuar shqiptar.

Disa parashikime që po bëhen orët e fundit e nxjerrin Eugent Bushpepën në krye të listës së fituesve pas Izraelit dhe Lituanisë.

Ndërkohë kodi për të votuar Eugentin është 12. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2018, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori