E FUNDIT/ Një tjetër tërmet lëkund Shqipërinë, ku ishte epiqendra dhe sa ballë
Po kalonte vijat e bardha, shtypet për vdekje këmbësori në Tiranë
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Burime zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Kryeqëzimin e Laprakës ku një këmbësor është përplasur nga një makinë.

Raportohet se nga aksidenti ka humbu jetën këmbësori, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Nga të dhënat e para mësohet se këmbësori është përplasur teksa po kalonte vijat e bardha. /albeu.com/

Shtuar më 03/02/2018, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori