"Po ja bëre Tiranës, Tirana ta bën mbrapsht" (VIDEO)
Po ja bere Tiranes, Tirana ta ben pas :-)

Po ja bëre Tiranës, Tirana ta bën mbrapsht! Merr 1 min kohë dhe shiko se si Bashkia e Tiranës, me ndihmën e kompanisë Dekoll, i përgjigjet ndotësve publikë :-) #BojeHidrofobike

Posted by Erion Veliaj on 2015-11-30
Bashkia e Tiranës do të lyejë me bojë hidrofobike hapësirat që u kthen urinën prapsht ndotësve.

Kjo gjë është bërë me dije përmes një postimi në Facebook nga ana e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

"Po ja bëre Tiranës, Tirana ta bën mbrapsht! Merr 1 min kohë dhe shiko se si Bashkia e Tiranës, me ndihmën e kompanisë Dekoll, i përgjigjet ndotësve publikë ‪#‎BojeHidrofobike‬". /albeu.com/
Shtuar më 30/11/2015, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori