Po hynte nga Greqia, kapet makina plot me marijuanë
Një tjetër rast i trafikut të drogës është goditur në kufirin shqiptaro-grek. Gjatë aksionit janë sekuestruar 73 kg marijuanë.

Operacioni u zhvillua në Kefalovris, Janinë. Eshte ndaluar nga policia greke një mjet që vinte nga kufiri i gjelbër.

Brenda në bagazhin e mjetit u gjeten dhe sekuestruan 47 pako me 73 kg 800 gram marijuanë. U sekuestruan 2 celularë dhe 150 euro. Ne pranga drejtuesi i mjetit, grek 43-vjec.
Shtuar më 10/09/2019, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori