Shuhet në aksident ajror ikona e basketbollit Kobe Brayant (FOTO LAJM)
Po "fluturonte" me 200 km/h, i riu që humbi jetën në Gjirokastër ishte futbollist i Luftëtarit
Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrënë në Gjirokastër ku një i ri humbi jetën pas një aksidenti me makinë.

Aksidenti ndodhi në lagjen e njohur si “Blloku i furrave”, rruga nacionale Gjirokastër – Kakavijë.

Policia konfirmoi se viktima, drejtuesi i mjetit ishte Myftar Xhebro, nga Nivica e Tepelenes i cili ishte pjesë e të rinjve të Luftëtarit.

Si pasojë e kësaj ngjarjeje të rëndë, në sfidën mes Laçit dhe Luftëtarit do të mbahet 1 minutë heshtje në nder të futbollistit të të rinjve të Luftëtarit që humbi jetën nga aksidenti.

Adoleshenti ishte duke udhëtuar me 200 km./h dhe ishte i apasionuar pas garave me makinë. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2019, ora 13:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori