Po braktiset nga të gjithë! Trump largohet me 1 miliard dollarë borxhe si President
Donald Trump ka 1 miliard dollarë borxhe, mbi shpenzimet e tepruara.

Një gjyq që e fajëson mbi protestat e dhunshme do të zhvillohet javën e ardhshme, akuzat penale janë të mundshme – ndërsa ish-Presidenti po braktiset nga bankat, miqtë dhe madje edhe nga fqinjët e tij.

Trump thuhet se u fliste kohët e fundit vetëm atyre që ranë dakord se zgjedhjet ishin mashtrim.

Bizneset, bankat, sponsorë, politikanë e shumë të tjerë janë përpjekur të distancohen nga pretendimet e tij.

Sakaq, mediat e huaja zbulojnë se ai ka më shumë se 1 miliard dollarë kredi në hotele të ndryshme, pallate dhe kurse golfi.
Shtuar më 23/01/2021, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori