Po bënin show në Bulevardin te Stacioni i Trenit, policia pezullon makinat (VIDEO)
Pëlqej
E konsideruar ndryshe si Tuning Show Albania, e cila po zhvillohet në Bulevardin pranë Stacionit të Trenit në Tiranë, Albeu.com raporton se shfaqja momentalisht është pezulluar.

Shkak është bërë policia e cila ka nisur identifikimin e dokumentave për secilin mjet.

Madje mësohet se janë vënë shumë gjoba në mënyrë masive, dhe se gara është ndërprerë.

Nuk dihet nëse Show pritet të fillojë serish pas kësaj procedure. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2017, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori