Plot ngjyra dhe klas, ja si u veshën deputetet femra në seancën e parë të Kuvendit (FOTO LAJM)

Paraditen e ditës së sotme nisi seancen e parë e parlamentit për këtë legjislaturë. Deputetët u pritën në hyrje të godinës së parlamentit nga rojet e nderit të Gardës së Republikës, ndërsa kaluan në tapetin e kuq të vendosur me këtë rast.

Por ne fotot e mësipërme, shume prej tyre fiksuar nga fotografi Agim Rama, mund te shihni se deputetet femra te Parlamentit ishin veshur plot stil. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2017, ora 22:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori