Plgoset brenda bilardos i riu në Vlorë
Një 32 vjeccar është plagosur mëngjesin e sotëm në Vlorë.

Mësohet se i riu, kashkuar në spital rreth orës 10:54 pasi është dëmtuar me mjet prerës.

E.Sh. 32-vjeç, është plagosur në ambientet e një bilardoje në lagjen “Isa Boletini” Vlorë dhe aktualisht po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe kapjen e autorit.
Shtuar më 03/12/2019, ora 13:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori