Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin!
Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe Ervin Salianji në lidhje me përgjimet e vëllait të Xhafajt.

Pjesë nga debati
Shpëtim Nazarko: PD po nuk nxorri burimin nga e mori videon, do i shkojmë me paketa në burg. Te shigjetosh Fatmir Xhafen, do te thote te shkaterrosh te gjithe reformen ne drejtesi. Ai eshte nga baballaret e reformes se vettingut.

(Flet Salianji)

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti

Alfred Lela: Ti je gomar. Ik dil në pension mos na çaj trapin
Shtuar më 16/05/2018, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori