Plas sherri në Vlorë, një person lëndohet me sende të forta për motive banale
Sherr mes dy personave në fshatin Oshtimë të Vlorës.

Një sherr mesohet të ketë ndodhur dhe një person është qëlluar me sende të fortë, dyshohet për shkop.

Mësohet se autori i ngjarjes është ndaluar nga policia.

Dyshohet se sherri ka nisur për motive banale.

Policia nuk jep shumë detaje, mëson se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën me dëmtime të lehta.

Shtuar më 23/05/2020, ora 23:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori