Plas sherri në Vlorë: 2 vajza kapen për flokësh nga lokali deri në mes të rrugës
Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Në pjesën më të madhe të rasteve ata që përfshihen në sherre janë djem, por nuk ka ndodhur kështu në këtë rast.

Këtë herë janë dy vajza, ato që janë përfshirë në sherr.
“Si s’u vjen turp njëher jan dhe femra. N vlore.”

Disa persona janë munduar t’i ndajnë vajzat, por është e pamundur sepse ato e kanë kapur keq njëra-tjetrën.

Nuk dihet se përse vajzat janë grindur, por gjithë personat që ishin në lokalin ku ka ndodhur sherri. Vajzat kanë tërhequr njëra tjetrën prej flokësh deri në rrugë. Komentet ju takojnë juve.

Shtuar më 05/09/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori