Plas sherri në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital një person
Një sherr ka deraduar në Tiranë, ku si pasojë është goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, autori është shoqëruar në ambientet e Komisariatit Nr.2, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftim i policisë
Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 22.08.2020, rreth orës 13:50, në Selitë, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasi Sh.D., ka goditur me sende të forta shtetasin I.M., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shtetasi Sh.D., u shoqërua në ambientet e Komisariatit Nr.2, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 22/08/2020, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori