Plas sherri në Tiranë, bëhet për spital 16 vjeçari
Një 16 vjeçar ka përfunduar me urgjencë në spital pasi është dhunuar nga një person tjetër në Tiranë.

Mësohet se i mituri ndpdhet jashtë rrezikut për jetën teksa po punohet për kapjen e autorit.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.01.2021, rreth orës 11:19, në rrugën “Bedri Karapici”, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasi K.Ç., ka goditur me sende të forta shtetasin e mitur me iniciale  M. S., 16 vjeç, i cili u dërgua në spital, për ndihmën mjekësore ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Punohet për shoqerimin e shtetasit K.Ç, dhe sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 19/01/2021, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori