Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO)
Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. Goxhaj dhe Mane të dy të ftuar në emisonin “Arena” të Dritan Hilës janë përplasur që në fillim me njëri tjetrin, duke përdoprur dhe ofendime.


Në një moment kur debati ishte nxehur, ka qenë Goxhaj që i tha Manes se ky i fundit ishte një zhurmues që paguhej nga Mero Baze dhe kjo ka acaruar gazetarin. Mane nga ana tjetër tha “të q* ty dhe Mero Bazën” dhe kjo gjë bëri që Hila të ndërpriste emisionin.

DEBATI

Altin Goxhaj: Unë kam një argument pa mbyllur që është protesta

Bledi Mane: Më fal se janë dhe këta burrat e tjerë se do kisha thënë ndonjë fjalë.

Dritan Hila: Bledi, Bledi, Bledi

Mane-Goxhajt: Pranoje që ke qenë kandidat për Avokatin e Popullit.

Goxhaj: Protesta e opozitës ishte një ortek i kontrolluar.

Mane i drejtohet Edmond Bejtjes: Si the ti të mbarojë benzinën?

Bejtja: Mos i hidh benzinë thash.

Mane: Po mos më ngatërro me veten, se ti je nga Ballshi që vjen me benzinë, unë jam përmetar.

Goxhaj: Po pse shqetësohesh kur po flisa për Bashën mor burrë?

Mane: Po ç’a Bashe thua? Prano publikisht ti dështove, dështove.

Goxhaj: Po pse u shqetësove?

Mane: Ti dështove.

Goxhaj: Ti zhurmuesi i Mero Bazes, pse u shqetësove?

Mane: Unë q* ty dhe Mero Bazën dhe Edi Ramën.

Hila: O Bldei, Bledi.
Shtuar më 10/07/2019, ora 23:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori