Plas sherri live, Gjuzi sulmon biznesmenin gay: Del me prapanicën mbrapsht!
Në emisionin 360 gradë, deputeti Gjuzi e biznesmeni Elton Iliriani kanë shkëmbyer akuza dhe ofendime mes tyre.

Gjuzi ka ofenduar biznesmenin (që ndodhej në një lidhje direkte me studion) duke thënë se i kishte bërë paratë duke punuar në ‘tub’, ndërsa biznesmeni nxorri buzëkuqin dhe leu buzët.

Gjuzi: Ça kërkon ti me të kuqin e buzëve. Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht.Ti me prapanicë ke bërë para.

Ca ti bëj Zhejit se nuk e dija që ishe këtu. Ky s’ka lënë gjë pa bërë. I ke fituar paratë atje në tub. Ju jeni diarre komplet, keni nevojë për pampers.

Ilirjani: Ti je injorant! Më vjen shumë keq që qenka deputet. Kush e ka vënë këtë deputet?
Shtuar më 10/10/2019, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori