Plas sherri brenda urbanit, shoferi sulmon qytetarin (VIDEO)
Një veprim aspak qytetar ka ndodhur ditën e sotme në një prej urbaneve të kryeqytetit.

Shoferi ka sulmuar një person i cili po e filmonte pasi ai qëndronte për një kohë të gjatë në stacione dhe lëvizte ngadalë.

Sikundër shihet dhe nga pamjet, shoferi është nervozuar dhe më pas është ccuar për të gjuajtur qytetarin./albeu.comShtuar më 23/01/2020, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori