Plas në Tropojë, shkatërrohen materialet zgjedhore brenda në KZAZ (VIDEO)
Ajo që ishte paralajmëruar po ndodh. Në KZAZ-në e Tropojës janë shkatërruar të gjitha materialet zgjedhore.

Një numër i madh mbështetësish të PD janë mbledhur herët në mëngjes pranë KZAZ-së, duke thyer xhamat si dhe shkatërruar derën.

Më pas janë futur brenda duke prishur të gjitha materialet zgjedhore, ndërsa nuk kanë munguar as përplasjet me policinë.
Shtuar më 18/06/2019, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori