Plas grushti mes prostitutave në Greqi, shqiptaret rrëzojnë për tokë bullgaret (VIDEO)
Pëlqej
Në rrugët e Greqisë ka plasur “lufta” mes prostitutave shqiptare dhe bullgare.

Nga videoja shihen disa vajza që mendohet se janë shqiptare duke dhunuar prostitutat bullgare pas një zënke për klientët.

Në këtë sherr nuk kanë munguar grushtet, shkelmat dhe fjalët e ndyra duke ngritur në këmbë lagjen në Greqi. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori