Plas eksplozivi në Vlorë, digjet një makinë
Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur gjatë natës së kaluar në qytetin e Vlorës.

Report Tv mëson se lënda eksplozive i është vënë një mjeti tip ‘Audi A7’, në pronësi të shtetasit D. Sh. Ndërkohë, nga flakët është djegur dhe një mjet tip ‘Benz’.

Nga flakët është djegur dhe një mjet tip ‘Benz’, me targa AA 424 RRC.
Shtuar më 09/04/2018, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori