Plas bombola e gazit në Tiranë, dërgohen në spital burrë e grua
Një bombul gazi ka plasur paraditen e sotme në Tiranë. Si pasojë, janë dëmtuar burëë e grua të cilët ndodheshin në banesë.

Policia bën me dije se cifti është dërguar në spital dhe ndodhen në kujdesin e mjekëve, teksa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.11.2020, rreth orës 12:11, në rrugën “Shefqet Kuka”, në ambientet e jashtmë të banesës së shtetasit M.G., ka plasur një bombul gazi, dhe për pasojë janë dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 24/11/2020, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori