Plas arma në Fier, plagoset pas sherrit 35-vjeçari
Një person është plagosur në këmbë pas një konflikti të çastit në lagjen "11 janari" në Fier.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 ku 35-vjeçari">35-vjeçari i identifikuar me incialet M.Rr u plagos me armë në këmbë.

Ai ka përfunduar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Fierit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të dyshuar dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Shtuar më 11/03/2020, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori