Plane për të dalë? Ja si është trafiku sot në Tiranë (FOTO LAJM)

Nëse keni plan të dilni me makinë apo të udhëtoni nëpër Tiranë, apo tashmë keni dalë, Albeu.com ju njeh me gjendjen e trafikut në këto orë të para të mëngjesit.

Nga raportimet e para në akset kryesore të Tiranës shihet se trafiku nuk është aspak i rënduar, kjo ndoshta për faktin se sot është ditë e dielë dhe lëvizjet të reduktuara.

Në kryeqytet nuk ka trafik të rënduar!

Ashtu siç mund ta shikoni edhe në galerinë më sipër ku janë shkëputur pamje nga akset kryesore në vend, rrugët e Tiranës kanë shumë pak makinë dhe nuk shihet të ketë trafik. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2017, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori