Plane për sot, mësoni si do jetë moti
Nuk pritet të ketë reshje shiu ditën e sotme, ndërsa pritet që të ketë rritje të temperaturave.

Moti sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit:

TEMPERATURAT

Sot (e dielë, dt.13) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 24 °C

në vendet e ulëta: 16 / 26 °C

në vendet malore: 11 / 21 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.


Shtuar më 13/10/2019, ora 08:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori