Plane për sot? Mësoni fillimisht çfarë ka rezervuar moti
Pëlqej
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme e shtunë 22 Shtator.

Vendi ynë do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike pra me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në mesditë.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë kostante.

Temperaturat:

Zonat malore 12/29°C

Zonat e ulëta 16/32°C

Zonat bregdetare 18/31°C /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2018, ora 08:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori