Plane për nesër? Fillimisht mësoni si do të jetë moti
Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta në të gjithë territorin.

Sipas IGJEUM: Në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër, Lezhë, Tiranë, Elbasan dhe Gjirokastër priten reshje lokalisht mesatare, të shoqëruara dhe me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.13) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 15 / 23 °C
Në vendet e ulëta: 13 / 25 °C
Në vendet malore: 9 / 22 °C

ERA

Sot pasdite (e shtunë, dt.12) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa nesër (e diel, dt.13) pritet të fryjë e lehtë. /albeu.com/


Shtuar më 12/05/2018, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori