Plane për fundjavë në plazh, mësoni si do të jetë moti
Moti do të jetë me kthjellime në pjesën e parë të ditës , ndërsa në mesditë vranësirat do të pasohen nga rreshje shiu në zonat malore pjesërisht në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijonë me rritje. Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 13/28°C
Zonat e ulëta 16/32°C

Shtuar më 12/07/2019, ora 08:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori