Plagosje me armë zjarri në zonën e plazhit në Durrës
Një person është plagosur me armë zjarri sot në një lokal në zonën e plazhit në Durrës. Sipas policisë personi i plagosur ka marrë një plumb në qafë dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka shpallur në kërkim autorin e kësaj ngjarje E.Gerguri. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori