Plagosje me armë zjarri në Elbasan
Një plagosje me armë zjarri ndodhi paraditen e sotme në fshatin Balëz të Elbasanit. Sipas policisë i plagosur ka mbetur Naim Gjoni i cili është dërguar menjëherë në spitalin e qytetit të Elbasanit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën me dije se ka identifikuar autorin dhe e ka shpallur në kërkim atë. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori