Plagosje me armë në Elbasan
Nje atentat ne rrethana misterioze ka ndodhur ne Elbasan dhe per pasoje nje 32 vjecar eshte i plagosur rende.
Nuk dihen shkaqet e nje atentati te ndodhur mbremjen e se enjtes ne Elbasan, por policia shoqeroi 7 persona.Ledio Zabeli 32 vjeç u qellua me tre plumba pistolete prane shkolles “Luigj Gurakuqi” ne qytet dhe autori u largua me makine nga vendi i ngjarjes. I plagosuri ne fillim mori ndihmen mjeksore ne Spitalin Rajonal, por per shkak te gjendjes se renduar, u dergua ne Spitalin Ushtarak. /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2013, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori