Plagosje me armë në Dibër, rëndë 18-vjeçari
Një 18-vjeçar është plagosur me armë zjarri në fshatin Muhur të Dibrës.

Mësohet se i plagosur është një gjendje të rëndë dhe pritet mbërritja e helikopterit për ta transportuar atë për një mjekim më të specializuar në kryeqytet.

mësohet se autori i plagosjes është një bashkëfshatar i 18-vjeçarit, ndërkohë policia është duke punuar për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes. /Albeu.com/
Shtuar më 08/02/2017, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori