Plagosja në Laprakë, shkon në 4 numri i të arrestuarve
Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dy vëllezërit Seferi të cilët kanë plagosur 4 persona në Laprakë në 2017. Ndërkohë sot, përveç.

Arben Seferi dhe Astrit Seferi, janë arrestuar edhe Viktor Gjergji dhe Xhevahir Marku.

Sipas policisë Marku akuzohet për përkrahje të autorit të krimit dhe armëmbajtjes pa leje. Po kështu gjatë arrestimeve policia gjeti dy pistoleta në çanta të cilat dyshohet se i përkasin Arben Seferit dhe Xhevahir Markut.

Shtuar më 18/07/2019, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori