Plagosi në atentat 49-vjeçaren në Shkodër, policia arreston vrasësin me pagesë
E plagosura tha se dyshonte se bëhej fjalë për një vrasës profesionist dhe duket se edhe hetimet e policisë po shkojnë në këtë drejtim.

Policia e Shkodrës arrestoi sot Shkëlzen Zenjën si i dyshuar si vrasës me pagesë. Ai sapo kishte dalë nga burgu për një tjetër atentat me tritol të organizuar disa kohë më parë, shkruan Albeu.com.

Flutura Muça, 49 vjeç thekson se tentuan ta vrasin pasi ajo akuzon shtetasin Sadetin Sulaj për vrasjen e së motrës, Suela Muça. /Albeu.com/

Shtuar më 20/02/2017, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori