Plagosi me armë zjarri 20 vjeçarin, identifikohet autori në Tiranë
Pëlqej
Një person është plagosur me armë zjarri në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Yzberisht vetëm pak çaste më parë në Tiranë.

Një person ka mbetur i plagosur në këmbë. Nuk dihen motivet dhe identiteti i personit te plagosur.

“Rreth orës 17:40, në zonën e Yzberishtit, pas një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë nje i ri rreth 20 vjeç, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen dhe vënien e tij para përgjegjësisë ligjore”, njoftoi Policia e Tiranës.

Shtuar më 19/01/2019, ora 18:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori