Plagoset me armë zjarri roja i Qendrës së Jetimëve
Roja i Qendërs së Jetimëve ka mbetur i plagusur mbrëmjen e sotme, nga një person i pa identifikuar ende.

Shtetasi i plagosur është Fatmir Kurti, 28 vjeç. Mësohet se gjendja e të plagosurit paraqitet kritike për jetën, dhe është dërguar për trajtim të specializuar në Spitalin Ushtarak.

Ndërsa forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e autorit, i cili është larguar në drejtim të paditur. Sipas policisë, autori kishte veshur xhup dhe pantallona të zeza, ndrëkohë vijion puna për kapjen e tij dhe zbardhjen e ngjarjes.
Shtuar më 24/09/2014, ora 21:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori