Pjerin Ndreu shpërthen kundër Berishës: Plakut i mbajnë duart era gjak!
Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ditën e sotme është akuzuar nga ish-kryeministri SAli Berisha, se ai ka lidhje me të ngushta me Arben Ndokën dhe vëllezërit e tij.

Berisha madje ka publikuar edhe një foto të Ndreut dhe Gjevi Ndokës, që sipas tij ishte shkrepur gjatë pushimeve që dy personat kishin kalur vitin e shkuar në Itali.

Kaq ëhstë dashur që deputeti Ndreu të shpërthej kundër Berishës, duke i thënë se i mbajnë duart era gjak për ngjarjet e 97'.


Reagimi i Ndreut:

Plaku mban ere gjaku nga 97 dhe Gerdeci. Lulushi nje i pazoti dhe hajdut qe vjedh rrugen e kombit, vret ne bulevard 4 te pafajshem, shet detin dhe mbytet ne injorancen e babales.

Tjetri nje ordiner qe pasi pi e behet dhoge ju thote femrave te panjohura, kush do vije te fleje me mua pa pike turpi. Nje me vella ne burg ne Angli me emer tjete per droge.

Nje tjeter biri i nje qe mbante shiritin e AGBV dhe spiunonte lagjen mbare ! Ky eshte kori i llapaqeneve qe shpifjen e kane instrumentin e vetem per te helmu shqiptaret e per te ardhe ne pushtet ! /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2018, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori