Pėson atak, vdes ish efektivi i policisė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė ish-efektiv i policisė sė Tiranės ka gjetur vdekjen gjatė sė shtunės nė rrugėn 'Myslym Shyri' nė kryeqytet. Mėsohet se 38-vjecari Olton Venjo po kthehej me motor pas vrapit nė zonėn e Kodrės sė Liqenit, ku papritur ka humbur ndjenjat.

Edhe pas ndihmės sė dhėnė nga kalimtarėt e ēastit ai nuk ka mundur tė jetojė pasi ka gjetur vdekjen e menjėhershme. /albeu.com/


Shtuar më 28/04/2012, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.