Peshkopi, nuset vrasin dhe groposin vjehrrën
Një vrasje makabre është regjistruar në Peshkopi teksa dy nuse pasin rrahin për vdekje vjehrrën e tyre, e groposin atë në haurin e lopëve. Ngjarja ka ndodhur fshatin Hatesh të komunës Luzni. Sipas policisë gjithçka ka lindur pas një sherri të momentit, i cili ka degjeneruar me përplasje fizike.


67 vjeçarja Naime Skuka është goditur disa herë me sende të forta në kokë e trup kur në shtëpi nuk kane qenë bashkëshortët. Më pas dy kunatat e kanë marrë zvarrë trupin duke e groposur në kasollen e lopeve. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2013, ora 12:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori