Persona të maskuar mësyjnë në lokal, 2 të plagosur në Sarandë
Dy persona kanë mbetur të plagosur diten e sotme në Sarandë. Sipas policisë, disa persona të maskuar kanë hyrë në një lokal në fshatin Livadhja duke plagosur shtetasen Marjana Xhaferri dhe të birin Pandeli Xhaferri.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive hakmarrjeje. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2013, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori