Përroi për pak sa nuk rrëmben autobusin e arsimtarëve (VIDEO)
Pëlqej
Një autobus me 25 mësues dhe nxënës u rrethau dja nga uji i një përroi teksa ai po tentonte të kalonte në rrugën që lidh komunën Kukur me qytetin e Gramshit.

Pasagjerët kanë mundur të dalin në kohë nga autobusi, ndërsa uji i përroit dëmtoi pjesën e përparme të autobusit dhe po e drejtonte mjetin drejt greminës, transmeton News 24.

Ka qenë ndërhyrja e një mjeti të tonazhit të rëndë dhe e vetë mësuesve me mjete rrethanore që ka sjellë devijimin e ujit dhe shpëtimin e autobusit. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori