Përplasjet me Ramën, Meta: Unë e ftoja, ai lahej në pishinë
"Skam asnjë problem me Ramën..."

Presidenti Ilir Meta ka rrëfyer marrëdhënien e tanishme me kryeministrin Edi Rama.

Gjatë një interviste për Blendi Fevziun, Meta deklaroi se ai nuk ka asnjë problem me kryeministrin madje sipas tij e ka ftuar edhe në Presidencë.

"Skam asnjë problem me Ramën. E kam pritur në Presidencë në pesë të mëngjesit, ai lahej në pishina tek Sheratoni, se kishte punë më të rëndësishme!

Nuk kam asnjë problem për tu takuar me Ramën dhe ma asnjë politikan tjetër, ruaj rolin e presidentit.”- u shpreh Meta. /albeu.com/

Shtuar më 14/11/2019, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori