Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Përplasje mes Arben Derhemit dhe Vasilit: Era fekale!
Pëlqej
Gjatë mbledhjes së artistëve dhe kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj ka pasur përplasje mes dy artistëve Arben Derhemi dhe Laert Vasili.

Vasili deklaroi se nëse nuk ndërtohet Teatri aty mund të ketë pasoja shumë të rënda për artistët.

Por kjo deklaratë nuk është pëlqyer nga aktori Arben Derhemi dhe ka pasur një përplasje mes tyre.

Vasili: Oh, ej se të dëgjoj unë deri këtu. Le të ruajmë etikën artistike.

Na lini aty të vdesim nga turbekulozi. (ironi) Unë jam kthyer para tre vitesh nga Tirana dhe vinte era fekale, sot Tirana është një qytet që është histori suksesi. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori